2. Kolejka
4-0

Fenomenalny występ seniorów.Drukuj Facebook

Fenomenalny występ seniorów.

W 2 kolejce Klasy Okręgowej "Termalni" po fantastycznym meczu rozgromili drużynę Zawiszy II Rzgów aż 5:0. Bramki w tym meczu zdobyli: 2x Adrian Kasztelan, Janusz Jonczyk oraz nasi nowi zawodnicy, którzy zdobyli debiutanckie bramki w naszym zespole : Marcin Dopierała i Krystian Wojtczak. Na początku sezonu "Termalni" są w bardzo dobrej formie. Dwa rozegrane mecze 2 zwycięstwa 9 zdobytych bramek 0 straconych. Oby tak dalej. Wkrótce pełna relacja z tego spotkania.

Zwycięstwa Oldboyów.Drukuj Facebook

Mecze

Oldboje rozpoczęli rundę jesienną sezonu 2015/2016. W minionym tygodniu odnieśli dwa zwycięstwa na własnym boisku. Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Wysoka wygrana trampkarzy.Drukuj Facebook

Juniorzy

Dziś przeciwnicy trampkarzy zostali rozgromieni 13:0. Błękitni Dmosin nie mieli szans z naszą drużyną. Od pierwszego gwizdka nasi trampkarze mocno zaatakowali i po pierwszej połowie prowadzili 8:0, w drugiej przeprowadzono 5 zmian i zawodnicy dołożyli jeszcze 5 bramek. Gole strzelili: 9 bramek Krystian Świątczak, 2 bramki Rafał Czyżo, Dawid Graczyk i Konrad Moks. W 30 minucie meczu czerwoną kartkę zobaczył Bartosz Bednarkiewicz.

Pewne zwycięstwo w pierwszym meczu.Drukuj Facebook

Mecze

W 2 kolejce Ligii Okręgowej "Termalni" rozegrali swój pierwszy mecz w sezonie. Nasza drużyna udała się do Łodzi na mecz z beniaminkiem - Startem Łódź. Uniejowska drużyna pewnie wygrała 4:0, wynik otworzył Adrian Kasztelan a później hat-tricka skompletował Kamil Zych.

Podsumowanie ruchów transferowych.Drukuj Facebook

Transfery

Lato to czas transferów, jedni odchodzą drudzy przychodzą. W Uniejowie to lato było bardzo pracowite. Przybyło 4 zawodników (o dwóch informowaliśmy wcześniej), 6 zawodników opuszcza nasz zespół (dwóch z nich nie grało już w większości wiosennych meczy). Niestety spora liczba zawodników opuszczających MGLKS to wieloletni zawodnicy naszej drużyny.

Wygenerowano w sekund: 0.05 - 125 zapytań MySQL