21. Kolejka
5-1

Wreszcie zwycięstwo! MGLKS Uniejów 2:1 MKS TuszynDrukuj Facebook

Mecze

Po ciężkim boju i meczu pełnym wrażeniem MGLKS wreszcie przełamał swoją złą passę i po 3 porażkach odniósł zwycięstwo pokonując MKS Tuszyn 2:1. Relacja w rozwinięciu.

Wysoka wygranaDrukuj Facebook

Juniorzy

W sobotę 14 maja zawodnicy z Uniejowa rozgromili przeciwników. Gra była bardzo jednostronna. Już od pierwszych minut nasi strzelali gole. Czasami zawodnicy popełniali błędy w przeprowadzaniu ataku, było dużo chaosu, ale mimo to akcje często kończyły się trafionymi bramkami. Do pierwszej połowy na tablicy widniał wynik 11:0. W drugiej połowie mecz zwolnił tempo. Zawodnicy z Uniejowa grali spokojną piłkę. Trener Szczęsny postanowił wpuścić na murawę młodszych zawodników. Do końca meczu drużyna z Uniejowa trafiła jeszcze 4 bramki, kończąc wynikiem 15:0. Następny mecz na wyjeździe 21 maja z Akademią Tuszyn.

Lider za sily! KS Kutno 3:1 Termy UniejówDrukuj Facebook

Mecze

Lider za silny dla "Termalnych" - trwa czarna seria naszej drużyny. W sobotę nasza drużyna przegrała 3 mecz z rzędu. Tym razem katem naszej drużyny została pewnie zmierzająca w kierunku 4 ligii drużyna KS-u Kutno. Losy spotkania roztrzygnęły się w ciągu ostatnich 20 minut meczu. Szczegóły w rozwinięciu gdzie znajdziecie link do relacji ze strony eku24.pl. Zapraszamy

Kolejna porażkaDrukuj Facebook

Juniorzy

W sobotę trampkarze przegrali kolejny mecz. W Pabianicach szykował się bardzo emocjonujący pojedynek. Więcej informacji w rozwinięciu.

Druga z rzędu porażka! Termy 2:3 Górnik ŁęczycaDrukuj Facebook

Mecze

Drugiej z rzędu porażki doznała nasza drużyna. Tym razem "Termalni" musieli uznać wyższość Gónika Łęczyca, porażka boli tym bardziej, że już po 20 minutach nasza drużyna prowadziła 2:0. Katem naszej drużyny okazał się nasz były zawodnik Jakub Jesionowski. Relacja w rozwinięciu.