Sponsor serwera

Pizzeria „Twister
Ireneusz Szczęsny
ul. Rynek 9
99-210 Uniejów
Tel. 603-726-966

Partner klubu


Olimpiko
ul. Dąbska 3
99-210 Uniejów
www.olimpiko.pl

Zdjęcie tygodnia

Kibice na meczu z KS Kutno. Foto: eku24.net

Cytat tygodnia

„Kibice? Coś fantastycznego. Ostatni raz doping w Uniejowie słyszałem, gdy jeszcze grałem na boisku. Ogłuszający doping po pierwszej bramce spowodował ciarki na moich plecach!”

Sławomir Sałaciński po meczu z KS Kutno.

Aktualnie online

> Gości online: 1

> Użytkowników online: 0

> Łącznie użytkowników: 173
> Najnowszy użytkownik: ostrypiotrek

Ranking Typerów

L.p.
Nazwa
Pkt.
1.
Klasa Okregowa
100
2.
chabera77
94
3.
kacper091097
88
4.
papadopulos
84
5.
Brudek
80

MGLKS także na

  

Tabela

Ostatnia kolejka

10. Kolejka
Koluszki - Justynów
Parzęczew - Pabianice
Górnik - S. Łódź
Tuszyn - Uniejów
W. Pabian. - Rzgów
W. Konst. - Dłutów
Kutno - Ostrowia
Brzeziny - Sokół

Kontuzjowani

Brak kontuzjowanych
zawodników

Najlepiej oceniani

Ostatnie ligowe mecze


9. Kolejka
4-0

8. Kolejka
3-1

7. Kolejka
8-1

6. Kolejka
0-3

5. Kolejka
3-4

4. Kolejka
4-0

Lider poknany!Drukuj Facebook

Mecze

 Mecz ten już przed jego rozpoczęciem budził wiele emocji. W razie zwycięstwa i porażki Dłutowa zostalibyśmy samodzielnym liderem ligi (jak wiemy Dłutów wygrał i wyprzedza nas lepszym bilansem meczowym – ilość punktów ta sama, bramki są na naszą korzyść), dodatkowo KS jeszcze w tym roku nie przegrał, a doliczając ich rekord z A-klasy to byli nie pokonani od 1,5 roku. Zapraszamy do czytania pełnej relacji z tego spotkania.

Kolejna przegranaDrukuj Facebook

Juniorzy

Niestety kolejny mecz przegrany. Z powodu braku paru zawodników, trampkarze nie poradzili sobie z PTC Pabianice. Mecz był nudny, bramkarze obu drużyn nie mieli dużo sytuacji a większość gry działa się w środku pola. Dopiero w 67 minucie bramkę z rożnego trafił zawodnik z PTC Pabianice ustalając końcowy wynik meczu na 1:0.

Bardzo cenne zwycięstwo seniorów!Drukuj Facebook

Mecze

Bardzo cenne 3 punkty przywiozła drużyna z MGLKS-u z trudnego terenu w Łęczycy. Sobotni mecz na pewno podobał się kibicom. Było dużo walki, dużo ambicji, dużo podbramkowych sytuacji i przede wszystkim bramki! MGLKS wygrał 3:1 i zajmuje pozycję vice-lidera tabeli! Relacja i skrót wideo w rozwinięciu!

Przykra porażkaDrukuj Facebook

Juniorzy

Dziś swoją pierwszą porażkę odnieśli trampkarze,bardzo bolesną bo przegrali aż 5:1. Zespół trampkarze grał w osłabieniu bo dużo osób było kontuzjowanych. W pierwszych minutach Sokół Aleksandrów strzelił dwie szybkie bramki. Na koniec pierwszej połowy nadziei dodał Krystian Świątczak strzelając gola na 2:1. W drugiej połowie Aleksandrów przy atakował i strzelił 3 bramki. Mecz zakończył się wynikiem 5:1

Pogrom w Uniejowie.Drukuj Facebook

Mecze

Po przegranej z KKS-em Koluszki, MGLKS totalnie się zrehabilitował i na własnym stadionie rozgromił Włókniarza Pabianice aż 8-1. Był to bardzo dobry mecz naszej drużyny, w którym zaprezentowaliśmy zabójczą skutecznośc! Relacja z tego meczu w rozwinięciu.

Wygenerowano w sekund: 0.04 - 134 zapytań MySQL
1,622,978 unikalne wizyty