Login: Hasło: Zapamiętaj Zarejestruj się Odzyskaj hasło

Sponsor serwera

Pizzeria „Twister”
Ireneusz Szczęsny
ul. Rynek 9
99-210 Uniejów
Tel. 603-726-966

Partner klubu


Olimpiko
ul. Dąbska 3
99-210 Uniejów

Najlepsze zdjęcie

Przed meczem z Brzezinami. Fot. Brzeziny

Najlepszy cytat

„Do 10. kolejki rundy jesiennej byliśmy świadkami tragedii, jednak przebudzenie w ostatnich spotkaniach sprawiło, że mamy obraz z rodzaju dramatów, bo tak to niestety trzeba nazwać. ”

Trener Mateusz Zajdel po rundzie jsiennej.

Liga Typerów

L.p.
Użytkownik
Pkt.
1.
Franek
3
2.
kotek1984
3
3.
kacper091097
3
4.
Brudek
3
5.
Posi
3

Partnerzy

Oceny użytkowników

MGLKS także na

  

Aktualna kolejka

16. Kolejka
ŁKS Łódź : Sokół
Rzgów : Bedlno
Uniejów : Sarnów
Łęczyca : Andrespolia
SMS Łódź : Parzęczew
W. Pabian. : Rosanów
W. Konst. : Pabianice
Widzew : Głowno

Ostatnia kolejka

15. Kolejka
W. Pabian. 0:2 Bedlno
SMS Łódź 0:3 Sarnów
Łęczyca 5:2 Pabianice
W. Konst. 1:3 Rosanów
Głowno 1:2 Andrespolia
Widzew 1:1 ŁKS Łódź
Rzgów 3:0 Parzęczew
Uniejów 2:2 Sokół

Kontuzjowani

Brak kontuzjowanych
zawodników.

Oceny redakcji

Najwięcej minut

15. Kolejka
2:2
14. Kolejka
1:7
13. Kolejka
2:1
12. Kolejka
1:3
11. Kolejka
1:0
10. Kolejka
7:2
12. Kolejka Klasy B1 Junior Młodszy
MGLKS Termy Uniejów - Sokół Aleksandrów
14.04.2018 godzina

Pierwsza wygrana - MGLKS Uniejów 5:1 Zjednoczeni RychwałDrukuj Facebook

Sparingi

Pierwsza gra kontrolna Termalnych zakończyła się wynikiem 5:1. W przekroju całego spotkania na boisku zaprezentowało się 16. zawodników: Warcholiński Michał, Kaczmarek Adrian, Olczyk Maciej, Łuczak Bartosz, Patora Łukasz, Majcherowicz Mateusz, Żynda Tomasz, Zych Kamil, Nowak Przemysław, Sobolewski Przemysław, oraz 6 nowych piłkarzy, którzy wyrażają chęć reprezentowania barw MGLKS-u w nadchodzących rozgrywkach rundy wiosennej. Bramki w tym meczu zdobywali Zych i Nowak, oraz dwukrotnie piłkarze testowani i samobójcze trafienie zawodnika gości.

Plebiscyt powiatu poddębickiego.Drukuj Facebook

Newsy

Na stronie OK Poddębice, pojawiły się plebiscyty na najlepszego sportowca, najlepszego trenera oraz najlepszego trenera juniorów w powiecie poddębiskim. W plebiscycie, Uniejów ma aż czterech reprezentantów, są nimi zawodnik MGLKS-u Piotr Matusiak, trener Mateusz Zajdel, oraz trenerzy juniorów Ireneusz Szczęsny oraz Piotr Kozłowski. Serdecznie zapraszamy do głosowania!

Plan przygotowań do rundy wiosennej.Drukuj Facebook

Newsy

Od zakończenia rundy jesiennej, minął zaledwie miesiąc, a my już dla Was przydotowaliśmy zestawienie meczów sparingowych, w których będziemy przygotowywać się poprawienia naszej sytuacji w Lidze. Więcej informacji w rozwinięciu.

Zimujemy na bezpiecznym miejscu - Podsumowanie rudny jesiennej.Drukuj Facebook

Newsy

Po doskonałym letnim okresie przygotowawczym, kilku transferach i ewidentnej poprawie atmosfery wokół zespołu każdy związany z drużyną MGLKS-u Termy Uniejów liczył, że poprzedni sezon w którym cudem uniknęliśmy degradacji był wypadkiem przy pracy – tak się jednak nie stało choć zapowiadało się bardzo dobrze…

Remis niczym porażka - Termy Uniejów 2:2 Sokół II AleksandrówDrukuj Facebook

Mecze

Ostatni mecz ligowy w 2017 roku skończył się podziałem punktów. Termalni w piątkowy wieczór zremisowali z zespołem Sokół II Aleksandrów 2:2. Jednak remis ten rozpatrywać musimy w kategoriach porażki naszego zespołu, gdyż prowadziliśmy już 2:0 i w przeciągu dwóch minut straciliśmy to prowadzenie! Relacja w rozwinięciu.

Ostatnia kolejka! Zapowiedź 15. kolejki Ligi OkręgowejDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Ależ ten czas leci...niedawno zaczynaliśmy a tu nagle mamy ostatnią kolejkę rundy jesiennej. W naszym przypadku trzeba przyznać, że to chyba dobrze - zimą potrzebujemy czasu, aby wiele przemyśleć, wzmocnić się i potrenować. Chociaż już nie jesteśmy w strefie spadkowej to po tym meczu możemy się w niej znaleźć, ewentualna wygrana również wielce nie poprawi naszej sytuacji. Będziemy na bezpiecznym miejscu lecz z minimalną przewagą nad rywalami. Ostatni mecz w piątek na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie. Rywalem Sokół II Aleksandrów.

2,388,142 unikalne wizyty