ul. Dąbska 3

Zdjęcie tygodnia

Przed meczem z Brzezinami. Fot. Brzeziny

Cytat tygodnia

„Widzieć niedosyt na twarzach piłkarzy po remisie z niepokonanym do tej pory liderem...coś pięknego :) brawo DRUŻYNA!!”

Mecze

Nie tak miało wyglądać ostatnie spotkanie Termalnych w 2016 roku. Fakt podejmowania ostatniego zespołu w ligowej stawce sprawił, że w nasze poczynania wkradło się niepotrzebne rozluźnienie i blisko 60 minut meczu układało się zupełnie nie po naszej myśli. Na szczęście udało się wygrać i dopisujemy ważne 3 punkty! Relacja w rozwinięciu.

Minimalna porażka! 3:2Drukuj Facebook

Mecze

Minimalną porażką  w Głownie 3:2 zakończyła się ostatnia kolejka Ligi Okręgowej. Nasza drużyna dzielnie stawiła czoła Stali chociaż po 12 minutach przegrywała już 2:0. Dla naszej drużyny 2 bramki zdobył Tomasz Jatczak. Szczczegóły w rozwinięciu.

Ciężki wyjazd! Stal vs TermyDrukuj Facebook

Zapowiedzi

W weekend odbędzie się ostatnia kolejka Ligi Okręgowej. Termalni udadzą się do odległego Głowna, aby zagrac z spadkowidzem z IV-ligi a obecnie 3 siłą tabeli Stalą Głowno. Najlbliższy rywal to silna fizycznie grająca drużyna, która zawsze dużo biega i walczy. Największym zagrożeniem będzie Eryk Lebioda, który 2 lata temu pobił absulutny rekord ligi w strzelonych bramkach. W ostatnim meczu Termalni zmazali plamę po fatalnym meczu z Orłem i wysoko pokonali Dłutów, aby jednak kibice całkowicie zapomnieli o tym meczu nasz zespół musi powalczyć w Głownie o jakieś punkty.

Ważne 3 punkty zostają w UniejowieDrukuj Facebook

Mecze

W najlepszy z mozliwych sposobów odpowiedzieli piłkarze Term na niedopuszczalną porażkę z poprzedniej kolejki z Orłem Parzęczew. Wczorajszy mecz z zespołem GLKS Dłutów, ktory w tabeli Ligii Okręgowej znajdował się w tabeli przed naszym zespołem pokazał, że złość sportowa naszego zespołu sięgała zenitu. Powrót do składu 3 zawodników, optymalne zestawienie linii obrony sprawiło, że z dużym spokojem pokonujemy wyżej sytuowanego rywala 6:0.