Login: Hasło: Zapamiętaj Zarejestruj się Odzyskaj hasło

Sponsor serwera

Pizzeria „Twister”
Ireneusz Szczęsny
ul. Rynek 9
99-210 Uniejów
Tel. 603-726-966

Partner klubu


Olimpiko
ul. Dąbska 3
99-210 Uniejów

Najlepsze zdjęcie

Przed meczem z Brzezinami. Fot. Brzeziny

Najlepszy cytat

„Do 10. kolejki rundy jesiennej byliśmy świadkami tragedii, jednak przebudzenie w ostatnich spotkaniach sprawiło, że mamy obraz z rodzaju dramatów, bo tak to niestety trzeba nazwać. ”

Trener Mateusz Zajdel po rundzie jsiennej.

Liga Typerów

L.p.
Użytkownik
Pkt.
1.
Franek
0
2.
Brudek
0
3.
Posi
0
4.
Boruc23
0
5.
janusz
0

Partnerzy

Oceny użytkowników

MGLKS także na

  

Aktualna kolejka

16. Kolejka
ŁKS Łódź : Sokół
Rzgów : Bedlno
Uniejów : Sarnów
Łęczyca : Andrespolia
SMS Łódź : Parzęczew
W. Pabian. : Rosanów
W. Konst. : Pabianice
Widzew : Głowno

Ostatnia kolejka

15. Kolejka
W. Pabian. 0:2 Bedlno
SMS Łódź 0:3 Sarnów
Łęczyca 5:2 Pabianice
W. Konst. 1:3 Rosanów
Głowno 1:2 Andrespolia
Widzew 1:1 ŁKS Łódź
Rzgów 3:0 Parzęczew
Uniejów 2:2 Sokół

Kontuzjowani

Brak kontuzjowanych
zawodników.

Oceny redakcji

Najwięcej minut

Remis niczym porażka - Termy Uniejów 2:2 Sokół II AleksandrówDrukuj Facebook

Ostatni mecz ligowy w 2017 roku skończył się podziałem punktów. Termalni w piątkowy wieczór zremisowali z zespołem Sokół II Aleksandrów 2:2. Jednak remis ten rozpatrywać musimy w kategoriach porażki naszego zespołu, gdyż prowadziliśmy już 2:0 i w przeciągu dwóch minut straciliśmy to prowadzenie!

Pierwsza połowa nie obfitowała w dużo sytuacji podbramkowych, zespół Baszty posiadał optyczną przewagę, kontrolował poczynania boiskowe, jednak grając pod wiatr, nie potrafiliśmy poważnie zagrozić bramce przyjezdnych. Oddaliśmy kilka niegroźnych strzałów, a stałe fragmenty w tej części gry, zupełnie nie funkcjonowały. Zespół Sokoła dopiero po 40.  minutach gry zmusił do wysiłku występującego tego dnia w bramce Warcholińskiego. Do szatni schodziliśmy więc z bezbramkowym remisem.

W drugiej części spotkania obraz gry nie ulega zmianie, nadal dominujemy i kontrolujemy poczynania boiskowe. W 60. minucie dobrym podaniem prostopadłym popisuje się Janicki i w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem, piłkę do bramki pakuje skuteczny w ostatnich meczach Cieślak. Mamy 1:0! W 68. minucie bardzo dobrze w strefie środkowej spisuje się wprowadzony przed kilkoma minutami Łuczak, który świetnym podaniem obsługuje na lewym skrzydle Janickiego, a ten zagrywając wzdłuż bramki, notuje drugą asystę w tym meczu i za sprawą Sobolewskiego mamy 2:0! Nic nie zwiastowało sytuacji, że możemy stracić wydawałoby się pewne 3 punkty. Pełna kontrola nad spotkaniem, dwubramkowe prowadzenie wprowadziło jednak pewne rozprężenie w poczynania Termalnych i niestety w odstępie dwóch minut po karygodnych błędach przy wyprowadzaniu piłki tracimy bramki w 74 i 75 minucie! Szok, tablica wyników wskazuje 2:2 i na domiar złego, to goście mieli jeszcze okazję zdobyć bramkę numer trzy, jednak w bramce dobrze spisał się Warcholiński. W końcówce spotkania dwie doskonałe sytuacje miał jeszcze Tomek Janicki, który mógł zostać bohaterem tego spotkania, jednak dwukrotnie uderzył obok bramki.

Spotkanie zakończyło się więc remisem 2:2, na konto Termalnych dopisany zostaje tylko jeden punkt i wpadamy na 13. pozycje w tabeli. 2 punkty dawały nam możliwość awansu o dwie pozycje i spędzenia przerwy zimowej na trochę lepszych nastrojach. Kolejny raz jednak nonszalancja i rozprężenie wkradają się w poczynania naszych zawodników po dobrym fragmencie gry i w banalny sposób oddajemy korzystny rezultat. Na kolejne spotkanie pozostaje nam czekać do marcowej inauguracji rundy wiosennej i zaznaczyć trzeba, że zapowiada się ona niezwykle ciekawie. W pierwszych trzech kolejkach będziemy mierzyć się z przeciwnikami, którzy bezpośrednio walczą z zespołem Termalnych o utrzymanie się w Lidze Okręgowej...

Skład MGLKS-u: 

Mateusz Zajdel (0'), Michał Warcholiński (90'), Bartosz Łuczak (70'), Tomasz Żynda (65'), Łukasz Patora (90'), Maciej Olczyk (0'), Artur Stasiak (90'), Piotr Matusiak (90'), Kamil Zych (90'), Tomasz Janicki (90'), Krzysztof Łuczak (25'), Konrad Moks (0'), Łukasz Cieślak (90'), Przemysław Nowak (90'), Rafał Krysiak (20'), Adrian Stolarek (60'), Przemysław Sobolewski (30').

Skład Sokoła:

Ostrowski – Tomczak, Kozłowski (46' Trzmielak), Golański, Wilanowski, Korski (75' Aiteka), Knera, Wdówka (60' Smolarski), Leszczyński (65' Koziełek), Sut, Iwanek (60' Rosik).

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:

2,359,407 unikalne wizyty