Login: Hasło: Zapamiętaj Zarejestruj się Odzyskaj hasło

Sponsor serwera

Pizzeria „Twister”
Ireneusz Szczęsny
ul. Rynek 9
99-210 Uniejów
Tel. 603-726-966

Partner klubu


Olimpiko
ul. Dąbska 3
99-210 Uniejów

Najlepsze zdjęcie

Radość po bramce w ostatnich minutach.

Najlepszy cytat

„Do 10. kolejki rundy jesiennej byliśmy świadkami tragedii, jednak przebudzenie w ostatnich spotkaniach sprawiło, że mamy obraz z rodzaju dramatów, bo tak to niestety trzeba nazwać. ”

Trener Mateusz Zajdel po rundzie jesiennej.

Liga Typerów

L.p.
Użytkownik
Pkt.
1.
kacper091097
300
2.
Brudek
264
3.
Toma
255
4.
arturunw
255
5.
kacper1978
252
Pełna tabela

Partnerzywww.fioletowi.com

Oceny użytkowników

MGLKS także na

  

Aktualna kolejka

30. Kolejka
Parzęczew 3:4 Sarnów
Sokół 1:6 Rzgów
Brzeziny 2:2 Uniejów
ŁKS Łódź 1:1 Widzew
Ksawerów 3:1 W. Pabian.
Ozorków 4:2 Pabianice
Głowno 0:0 SMS Łódź
Rosanów 3:0 W. Konst.

Ostatnia kolejka

29. Kolejka
Uniejów 3:1 Ksawerów
Rzgów 3:1 Brzeziny
Sarnów 10:0 Ozorków
W. Konst. 0:3 Sokół
Widzew 4:0 Rosanów
SMS Łódź 6:1 Parzęczew
Pabianice 1:7 ŁKS Łódź
W. Pabian. 1:6 Głowno

Kontuzjowani

Brak kontuzjowanych
zawodników.

Oceny redakcji

Najwięcej minut

Rezerwy Widzewa za mocneDrukuj Facebook

Rezerwy Widzewa za mocne

Termalni od początku wyszli z dużym szacunkiem do rywala i z nastawieniem, że sytuacji bramkowych trzeba będzie szukać z kontrataków. Początek meczu był obiecujący, dużo walki w środku polu, konsekwencja w obronie, a także dobre interewencje Zdycha dawały nadzieję na dobry wynik. Widzew szybko sprowadził jednak na ziemie gospodarzy, fatalna strata w środku pola Włodzmierza Nowaka i świetnie rozegrana akcja czerwonych i było 0-1. Kolejne minuty to stała przewaga Widzewa, a sytuacje dla gospodarzy pojawiały się tylko po stałych fragmentach gry. Dwa razy blisko wyrównania był Matusiak, ale raz sędzia dopatrzył się pozycji spalonej, zaś wcześniej piłką minęła lewy słupek. Przed końcem pierwszej połowy nieszczęśliwy ping-pong w polu karnym i bramka do szatni całkowicie podcięła skrzydła Termom.

Po przerwie Widzew znów ruszył, jednak Mihaljevic zmarnował dwie dogodne sytuacje. Gdy Termy tymczasowo opanowały sytuację i zaczęli rozgrywać dłużej piłkę to fatalną stratę zaliczył Jonczyk i w tej sytuacji napastnik Widzewa się już nie pomylił. Dalszy przebieg meczu to więcej gry z naszej strony, jednak akcje nie przynosiły żadnego zagrożenia. Widzew zaś był bezwględny - po rzucie rożnym zrobiło się 0-4, a wynik na 0-5 ustalił najlepszy zawodnik spotkania Mihaljevic zdobywając czwartego gola w dzisiejszym meczu.  

Podsumowując mecz na pewno nie można odmówić walki, ale obecnie pewnego poziomu niestety sie nie przeskoczy. Plusem jest to, że Uniejów chciał grać w piłkę i konstruować składne akcję, a nie kopać tylko bezmyślnie piłkę do przodu.  Widzew wykorzystał jednak wszystkie słabości Termalnych i pokazał jak powinno się wykorzystywać błędy w koncentracji i straty w środku pola.

 

W najbliższym tygodniu pauzujemy, gdyż Włókniarz Konstantynów się wycofał. Gramy dopiero w środę 22.05 z zajmującym trzecie miejsce w tabeli Zawiszą Rzgów.

 

Skład MGLKS: Zdych - Wierucki, Matusiak, Koziełek, Olczyk - Kasztelan, Jonczyk, P. Nowak - W. Nowak, Spychalski, Sobolewski

 

Rezerwowi: Gąsiorek, B. Łuczak, Żynda, Stolarek, Michalak


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:

2,692,821 unikalne wizyty