Login: Hasło: Zapamiętaj Zarejestruj się Odzyskaj hasło

Sponsor serwera

Pizzeria „Twister”
Ireneusz Szczęsny
ul. Rynek 9
99-210 Uniejów
Tel. 603-726-966

Partner klubu


Olimpiko
ul. Dąbska 3
99-210 Uniejów

Najlepsze zdjęcie

Przed meczem z Brzezinami. Fot. Brzeziny

Najlepszy cytat

„Do 10. kolejki rundy jesiennej byliśmy świadkami tragedii, jednak przebudzenie w ostatnich spotkaniach sprawiło, że mamy obraz z rodzaju dramatów, bo tak to niestety trzeba nazwać. ”

Trener Mateusz Zajdel po rundzie jsiennej.

Liga Typerów

L.p.
Użytkownik
Pkt.
1.
Franek
0
2.
Brudek
0
3.
Posi
0
4.
Boruc23
0
5.
janusz
0

Partnerzy

Oceny użytkowników

MGLKS także na

  

Aktualna kolejka

16. Kolejka
ŁKS Łódź : Sokół
Rzgów : Bedlno
Uniejów : Sarnów
Łęczyca : Andrespolia
SMS Łódź : Parzęczew
W. Pabian. : Rosanów
W. Konst. : Pabianice
Widzew : Głowno

Ostatnia kolejka

15. Kolejka
W. Pabian. 0:2 Bedlno
SMS Łódź 0:3 Sarnów
Łęczyca 5:2 Pabianice
W. Konst. 1:3 Rosanów
Głowno 1:2 Andrespolia
Widzew 1:1 ŁKS Łódź
Rzgów 3:0 Parzęczew
Uniejów 2:2 Sokół

Kontuzjowani

Brak kontuzjowanych
zawodników.

Oceny redakcji

Najwięcej minut

Teraz albo nigdy! Termalni vs Włókniarz. Zapowiedź 10. kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Teraz albo nigdy, jak nie teraz to kiedy? Jeśli nie teraz to czy wogóle? Piątkowe spotkanie z Włókniarzem będzie meczem na "szczycie". Niestety przed sezonem nie o takich meczach o 6 punktów myślieliśmy. W piątek w Uniejowie zmierzą się nie ma co ukrywać dwie najsłabsze drużyny rundy. Zapraszamy do czytania zapowiedzi.

Porażka numer siedem - Górnik Łęczyca 3:1 Termy UniejówDrukuj Facebook

Mecze

Trudno jest pisać kolejną relacje, dobierać kolejne słowa do opisu tego co dzieje się w naszym zespole. Po 9 kolejkach na naszym koncie wciąż tylko 4 punkty, a zawodnicy w ostatnim meczu ponoszą porażkę numer siedem. Tym razem uznajemy wyższość Górników z pobliskiej Łęczycy. Relacja w rozwinięciu.

Ciężki rywal - nadzieja ta sama - Zapowiedź 9. kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Przed nami już 9. kolejka spotkań a na naszym koncie zaledwie 4 punkty. Tym razem naszym rywalem będzie drużyna z Łęczycy - rywal trudny z którym od pierwszego sezonu w Okręgówce toczymy ciężkie boje - Górnik spisuje się dużo lepiej od nas i pozostaje faworytem spotkania - jednak nadzieje i wola zwycięstwa w naszym zespole pozostaje ta sama! Jedziemy przerwać fatalną passę!

Czarna seria trwa - Termy Uniejów 0:1 Stal GłownoDrukuj Facebook

Mecze

TERMY WALCZĄCE, ALE WCIĄŻ PRZEGRYWAJĄCE! Niestety seniorzy Termalnych kontynuują czarną serię. W piątkowy wieczór ponieśliśmy 6 porażkę z rzędu, tym razem lepsi od naszego zespołu okazali się gracze Stali Głowno. Goście bardzo głośno przebąkują o chęci powrotu do IV ligi, a więc na naszych zawodników czekało bardzo trudne zadanie. 

Już czas... Termy vs Stal - Zapowiedź 8. kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Już czas to musi być teraz to musi wreszcie nadejść. 5 porażek z rzędu - nie możemy sobie pozwolić na więcej, czasem brakuje nam szczęścia czasem zaangażowania tym razem musimy mieć wszystko. Ze Stalą musimy zdobyć 3 punkty. Rywal nie będzie łatwy - a raczej ten z górnej półki - Stal to zesłoroczny spadkowicz z IV-ligi.

Kolejna porażka - Widzew II Łódź 3:1 MGLKS UniejówDrukuj Facebook

Mecze

Pierwsze dwie kolejki bieżącego sezonu, w których zdobywaliśmy punkty po dość dobrej grze, napawały optymizmem. Jednak kolejny miesiąc zmagań brutalnie zweryfikował nasze marzenia o spokojnym sezonie. Niedzielny wyjazd do Brzezin przyniósł kolejną, piątą już porażkę w tym sezonie. Więcej informacji wkrótce.

Wyjazd do Brzezin - Zapowiedź 7. kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

W niedzielny poranek udamy się do Brzezin - bo właśnie tam swoje mecze rozgrywają rezerwy Widzewa. Przed nami 7 kolejka spotkań po 6 meczach mamy zaledwie 4 punkty i serie 4 porażek z rzędu po ostatniej kolejce trafiliśmy do strefy spadkowej - pora wreszcie zdobyć jakieś punkty. Widzew to rywal, którego nazwa budzi respekt, ale dotychczasowa zdobycz punktowa Łodzian pokazuje, że musimy w tym meczu zdobyć punkty. Zapraszamy do czytania zapowiedzi.

2,359,362 unikalne wizyty