Login: Hasło: Zapamiętaj Zarejestruj się Odzyskaj hasło

Sponsor serwera

Pizzeria „Twister”
Ireneusz Szczęsny
ul. Rynek 9
99-210 Uniejów
Tel. 603-726-966

Partner klubu


Olimpiko
ul. Dąbska 3
99-210 Uniejów

Najlepsze zdjęcie

Przed meczem z Brzezinami. Fot. Brzeziny

Najlepszy cytat

„Do 10. kolejki rundy jesiennej byliśmy świadkami tragedii, jednak przebudzenie w ostatnich spotkaniach sprawiło, że mamy obraz z rodzaju dramatów, bo tak to niestety trzeba nazwać. ”

Trener Mateusz Zajdel po rundzie jsiennej.

Liga Typerów

L.p.
Użytkownik
Pkt.
1.
Franek
0
2.
Brudek
0
3.
Posi
0
4.
Boruc23
0
5.
janusz
0

Partnerzy

Oceny użytkowników

MGLKS także na

  

Aktualna kolejka

16. Kolejka
ŁKS Łódź : Sokół
Rzgów : Bedlno
Uniejów : Sarnów
Łęczyca : Andrespolia
SMS Łódź : Parzęczew
W. Pabian. : Rosanów
W. Konst. : Pabianice
Widzew : Głowno

Ostatnia kolejka

15. Kolejka
W. Pabian. 0:2 Bedlno
SMS Łódź 0:3 Sarnów
Łęczyca 5:2 Pabianice
W. Konst. 1:3 Rosanów
Głowno 1:2 Andrespolia
Widzew 1:1 ŁKS Łódź
Rzgów 3:0 Parzęczew
Uniejów 2:2 Sokół

Kontuzjowani

Brak kontuzjowanych
zawodników.

Oceny redakcji

Najwięcej minut

Juniorzy Widzewa rozbici!Drukuj Facebook

Sparingi

Juniorzy Widzewa Łódź nie okazali się wymagającym rywalem dla naszej drużyny. "Termalni" rozbili gości aż 11:2. Bramki zdobywali: 4x Janusz Jonczyk, 4x testowany, 1x Adrian Kasztelan, 1x Adrian Kuglarz i bramka samobójcza. W rozwinięciu znajdziecie wypowiedź trenera sałacińskiego, zapraszamy do czytania.

Garść informacjiDrukuj Facebook

Newsy

W rozwinięciu tego newsa znajdziecie kilka informacji dotyczących najbliższych planów MGLKS-u. W skrócie: Przełożony pierwszy mecz, Wodnicki i 3 nowych zawodników dołączy do MGLKS-u, sparing z Widzewem Łódź, a także czy MGLKS zagra w pucharze? Zapraszamy do czytania.

"Termalni" rozpoczęli treningi.Drukuj Facebook

Newsy

We wtorek o godzinie 18 drużyna "Termalnych" zainaugurowała okres przygotowawczy do nowego sezonu. Na treningu pojawiał się kilkunasto-osobowa grupa piłkarzy, a sam trening rozpoczął się od strechingu następnie przyszedł czas na właściwe ćwiczenia mające prowadzić do poprawy kondycji naszych zawodników na koniec odbyła się gierka kontrolna. W zajęciach uczestniczył jeden testowany zawodnik, a także nowy-stary piłkarz MGLKS-u, Piotr Wodnicki.

Zaczynamy 14 sierpnia!Drukuj Facebook

Newsy

Już we wtorek 14 lipca o godzinie 18 swój okres przygotowawczy rozpocznie drużyna MGLKS-u "Termy Uniejów", 4 dni później "Termalni" rozegrają swój pierwszy sparing. Treningi będą odbywały się 2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki. Szczegółowy rozkład sparingów znajdziecie w rozwinięciu.

Udane zakończenieDrukuj Facebook

Mecze

Po bardzo dobrym meczu MGLKS w ostatnim spotkaniu sezonu 2014/2015 pewnie pokonał drużynę Zjednoczonych II Stryków 5:1. Losy spotkania zostały rozstrzygnięte w 1 połowie meczu, po której MGLKS prowadził już 5:0. Dzięki porażce PTC Pabianice „Termalni” awansują na 5 miejsce w tabeli i po bardzo dobrej rundzie wiosennej udanie kończą rozgrywki. Wysoka wygrana z Zjednoczonymi to rewanż za wysoką jesienną porażkę. Więcej informacji w rozwinięciu.

Wstydliwa porażka.Drukuj Facebook

Mecze

Bardzo wstydliwej porażki doznali zawodnicy Uniejowa w swoim ostatnim domowym meczu sezonu 2014/2015. Nie tak wyobrażali sobie pożegnanie z kibicami nasi piłkarze, jednak ten mecz mógł ułożyć się zupełnie inaczej gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje na początku meczu. Nie zmienia to jednak faktu, że goście wygrali zasłużenie i naszym zdaniem pokazali najlepszy futbol z czołowej czwórki, jednak jak wiemy to Stal może świętować awans do IV ligi. Więcej informacji w rozwinięciu.

Druga porażka w rundzie wiosnnej.Drukuj Facebook

Mecze

W ostatniej kolejce "Termalni" przegrali na wyjeździe ze Stalą Głowno 3:0. Więcej w rozwinięciu.

2,359,386 unikalne wizyty