Login: Hasło: Zapamiętaj Zarejestruj się Odzyskaj hasło

Sponsor serwera

Pizzeria „Twister”
Ireneusz Szczęsny
ul. Rynek 9
99-210 Uniejów
Tel. 603-726-966

Partner klubu


Olimpiko
ul. Dąbska 3
99-210 Uniejów

Najlepsze zdjęcie

Przed meczem z Brzezinami. Fot. Brzeziny

Najlepszy cytat

„Do 10. kolejki rundy jesiennej byliśmy świadkami tragedii, jednak przebudzenie w ostatnich spotkaniach sprawiło, że mamy obraz z rodzaju dramatów, bo tak to niestety trzeba nazwać. ”

Trener Mateusz Zajdel po rundzie jsiennej.

Liga Typerów

L.p.
Użytkownik
Pkt.
1.
Franek
0
2.
Brudek
0
3.
Posi
0
4.
Boruc23
0
5.
janusz
0

Partnerzy

Oceny użytkowników

MGLKS także na

  

Aktualna kolejka

16. Kolejka
ŁKS Łódź : Sokół
Rzgów : Bedlno
Uniejów : Sarnów
Łęczyca : Andrespolia
SMS Łódź : Parzęczew
W. Pabian. : Rosanów
W. Konst. : Pabianice
Widzew : Głowno

Ostatnia kolejka

15. Kolejka
W. Pabian. 0:2 Bedlno
SMS Łódź 0:3 Sarnów
Łęczyca 5:2 Pabianice
W. Konst. 1:3 Rosanów
Głowno 1:2 Andrespolia
Widzew 1:1 ŁKS Łódź
Rzgów 3:0 Parzęczew
Uniejów 2:2 Sokół

Kontuzjowani

Brak kontuzjowanych
zawodników.

Oceny redakcji

Najwięcej minut

Baszto co się z Tobą dzieje? - wywód sfrustrowanego kibicaDrukuj Facebook

Newsy

Moi drodzy moi drodzy, dawno czegoś takiego nie robiliśmy, ale zgłosił się do nas pewien kibic, który poprosił o umieszczenie swojego felietonu/wywodu - na naszej stronie. Jak sam twierdzi chce się podzielić swoimi obawami dotyczącymi naszego klubu i zachęcić wszystkich kibiców do dyskusji - my również na to liczymy. Zapraszamy do czytania.

Porażka z liderem - MGLKS Uniejów 0:4 Wiśniowa GóraDrukuj Facebook

Mecze

Czwartą porażkę z rzędu ponieśli seniorzy Termalnych. Tym razem za mocny dla naszych piłkarzy okazał się zespół spadkowicza z IV ligi - Andrespolia Wiśniowa Góra. Więcej informacji w rozwinięciu.

Ciężki środowy mecz - Zapowiedź 6. kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Na przełamanie czarnej serii trafił nam się chyba najgorszy z możliwych rywali? Ale czy na pewno w zeszłym sezonie nie jednokrotnie pokazywaliśmy, że mocno motywowaliśmy się na mecze z najlepszymi i w sumie tylko w tym należy upatrywać pozytywów przed meczem z Andrespolią. Zapraszamy do czytania zapowiedzi.

Porażka z PTC 3:0Drukuj Facebook

Mecze

Wyjazdowe spotkanie do Pabianic w ramach 5 serii spotkań niestety nie przynosi naszym zawodnikom zdobyczy punktowej. Relacja z porażki w Pabianicach w rozwinięciu.

Wyjazd do cyklistów – Zapowiedź 5. kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Przed nami 5 kolejka ligi Okręgowej. Ostatnia przyniosła spore rozczarowanie w postaci porażki z Rosanowem. Obecnie po dobrym początku znowu jesteśmy w problemowej sytuacji – jedynie Konstantynów nie zdobył jeszcze punktów a generalnie „najsłabsze” drużyny mają już po 3 punkty czyli zaledwie punkt mniej od nas. Czas na zwycięstwo a zadanie nie będzie należało do łatwych. Sempołowska to miejsce, które zaledwie raz okazało się dla nas szczęśliwe.

Porażka w meczu walki - MGLKS Uniejów 0:1 LKS RosanówDrukuj Facebook

Mecze

Deszczowa porażka w meczu walki. Pierwszy dzień września nie był szczęśliwy dla piłkarzy z Uniejowa. W deszczowy, piątkowy wieczór,w meczu pełnym walki, ponieśliśmy porażkę 0:1 z LKS Rosanów. Jedyna bramka padła w 12 minucie spotkania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w nasze pole karne. Więcej informacji w rozwinięciu.

Odgonić demony zeszłego sezonu! Zapowiedź 4 kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Po pierwszych dwóch meczach chyba wszyscy optymistycznie podchodziliśmy do meczu z Bedlnem – raczej nic nie zwiastowało naszej porażki. Niestety wróciły do nas demony zeszłego sezonu – ciężka praca przez długi okres meczu aby zdobyć bramkę a potem kilka „cudownych” minut w których sami strzelamy sobie bramki maksymalnie ułatwiając przeciwnikom zadanie. Czas odgonić demony – czas na Rosanów! Zapraszamy do czytania zapowiedzi.

2,359,364 unikalne wizyty